Destroy All Humans! dostane úžasnú limitovanú edíciu

Destroy All Humans! dostane úžasnú limitovanú edíciu
15:29, 12.08.2019

V zásade vlastne hneď dve zberateľské edície. Spoločnosť THQ, respektíve jej nordická obdoba z Viedne, si evidentne nákup licencie na Destroy All Humans! považuje až tak, že sa rozhodla spraviť duálnu limitovanú verziu jej návratu plánovaného na rok 2020. Ponúknu jednu vysoko luxusnú (hlavne cenou) a jednu v štandardnej hladine s tradičným obsahom. Nižšie si môžete pozrieť kompletné ceny, ako aj spomínaný obsah.

Destroy All Humans! Crypto-137 Edition

Unikátna a 60 cm veľká podobizeň hlavného hrdinu celej série s možnosťou odkladania nápoja (pozor, nie je súčasťou balenia). Okrem hry si za sumu 399.99 Euro môžete domov dovaliť špeciálne kartičky, prívesok, anti stresovú loptičku a krásny ruksak, rovnako v štýle predlohy.

Destroy All Humans! DNA Collector's Edition

Druhá zberateľská krabica vás príde na menej náročných 149.99 Euro, a obsahom sa odlišuje predovšetkým v absencii ruksaku a zmene hlavnej figúrky. Gigantického hlavného hrdinu tu nahradila 23 centimetrová figúrka s troma aktérmi (vesmírna loď, mimozemšťan a lietajúca krava). Viac vám ukáže podrobné video nižšie.


DALŠÍ

CGwillWin