American Truck Simulator se již příští týden rozroste o stát Washington

American Truck Simulator se již příští týden rozroste o stát Washington
23:01, 05.06.2019

Vývojáři z SCS Software oznámili datum vydání nového mapové rozšíření pro American Truck Simulator. Již nějakou dobu víme, že se nově podíváme do státu Washington, který se nachází na severozápadě USA a sousedí na východě s Idahem, na jihu s Oregonem a na severu s kanadskou provincií Britská Kolumbie. Washington hráčům nabídne 3 800 mil nových silnic, 16 nových měst v čele se Seattlem, několik významných lodních přístavů nebo známé hory Mount St. Helens a Mount Rainier.

American Truck Simulator - Washington stojí po vzoru předchozích rozšíření v podobě státu Oregon a Nové Mexiko 12 euro. Celkem jde již o šestý stát USA v American Truck Simulatoru. Pokud vás nové DLC zajímá, tak si můžete ve čtvrtek 6. a v sobotu 8. června/júna na Twitchi nebo Steamu pustit stream přímo od vývojářů.

Novinkám se přitom nevyhnul ani sesterský Euro Truck Simulator 2, který dnes dostal obsáhlou aktualizaci 1.35. Ta přidala italský ostrov Sardinie a vylepšila některé oblasti Německa. Nejzásadnější změny autoři představují formou videa níže.


DALŠÍ

CGwillWin