Vychází Draugen, příběhová adventura od autorů Dreamfall Chapters

Vychází Draugen, příběhová adventura od autorů Dreamfall Chapters
23:59, 31.05.2019

Nezávislý tým Red Thread Games se sídlem v Oslu, který je tvořen veterány z Funcomu, si pro nás po povedené epizodické adventuře Dreamfall Chapters připravil další hru z tohoto žánru. Novinka s názvem Draugen vyšla čerstvě na Steamu, kde ji aktuálně hodnotí 86 % hráčů kladně. Je důležité podotknout, že se vývojáři tentokrát vyhnuli epizodickému formátu i early accessu, takže je už nyní Draugen dostupný v plné verzi.

Hra nás vezme Norska v období 20. let minulého století. Žánrově jde o příběhovou adventuru z pohledu první osoby. Příběh se točí okolo amerického cestovatele Edwarda Charlese Hardena, který se do Norska vydal hledat svou ztracenou sestru. V cestě nás bude doprovázet ještě chráněnka Lissie. Kromě odtajňování příběhu a s ním spojené detektivní práce se můžete bezesporu těšit také na nesmírně pěknou audiovizuální stránku, kterou můžete posoudit z dvojice trailerů níže.

Draugen si aktuálně můžete zakoupit na Steamu a GOGu za 20 euro. Ještě v průběhu letošního by ale hra měla zamířit i na konzole PS4 a Xbox One.DALŠÍ

CGwillWin