GRID bude restartován a tady je první trailer

GRID bude restartován a tady je první trailer
15:48, 21.05.2019

Codemasters oživí sérii GRID zbusu novým dílem, který nenese žádný podtitul ani číslovku, ale jmenuje se prostě GRID. Původní hry začali jako zástupci série, která nesla jméno TOCA. To může spoustě virtuálních závodníků vnést slzu do oka, protože ve své době to byla série, kde zažít to nejlepší závodění v cestovních vozech.

Klik pro zvětšení (GRID bude restartován a tady je první trailer)

GRID vše posunul víc "cool" směrem a poustupně zapadl do nudy a šedě posledním dílem s podtitulem Autosport. Jakým směrem se vydá restart série se z nového traileru dá těžko usuzovat. Rozhodně tam vidíme GT3 vozidla a nějaké starší auta. Evidentně nepřijde o přetáčení akcí (pokud se nepletu, tak GRID to první více propagoval než se dostala funkce do téměř každé hry). A hodně se soustředí na město a neony, ale měli bychom si zazávodit na čtyřech kontinentech. Podle screenů na oficiálních stránkách se podíváme do Shanghaie, Brands Hatch nebo se vrátíme do San Francisca. Konzultovat s vývojáři hru má i sám Fernando Alonso, který se objeví i ve hře. Nabídka vozidel bude GT, Touring, Stock, Muscle, Super-Modified a další. Typy závodů Circuit, Street Racing, Ovals, Hot Laps, Point-to-Point a World Time Attack.

Bez gameplaye se tedy těžko soudí, ale Codemasters v poslední době dělají kvalitní závody a oživit nabídku závodních her určitě vítám. Co je nejlepší, že hra se dostane na trh už 13.9. pro PC (Steam), PS4 a XONE.

DALŠÍ

CGwillWin