Populárny Skyrim modus príde ako samostatná hra

Populárny Skyrim modus príde ako samostatná hra
14:02, 12.03.2019

Herný svet dneška je skutočne dejiskom zaujímavých situácií a to čo by sa ešte pred desiatimi rokmi považovalo za nemožné a šialené, sa aktuálne skutočne deje. Globálne rozšírenie internetu, naprieč všetkými hernými zariadeniami, spôsobilo expanziu menších štúdií s chuťou tvoriť interaktívne sny a výsledky ich snahy môžeme sledovať s údivom rok čo rok.

Aktuálne je to evolúcia populárneho modusu do hry Skyrim, ktorý na PC presiahol hranicu dvoch miliónov stiahnutí. Spoločnosť Modern Storyteller, sa ho rozhodla pod identickým názvom The Forgotten City integrovať do samostatnej značky, ktorá na PC a Xbox one príde do konca tohto roka. To čo ste asi hrali v už spomínanej verzii Skyrimu prešlo kompletnou rekonštrukciou a to jak v zmysle grafiky, tak dabingu ako aj orchestrálneho zvuku a nových zakončení.

Pod rímskym mestom je v podzemných ruinách skryté niečo magické a nadprirodzené. Po dôkladnom pátraní sa vám podarí objaviť staroveký portál, ktorý vás prenesie v čase o tisícky rokov do minulosti, aby ste tam prežili posledné hodiny 26 ľudí. Mytologický raj zabudnutého mesta sa môže na prvý pohľad síce zdať idylický, ale samotný občania musia dodržiavať prísne pravidlá, ktorých porušenie sa trestá zaliatím do zlata. Vašou úlohou bude riešenie hádaniek a pomalá cesta k pochopeniu celej záhady.


DALŠÍ

CGwillWin