Survival horor Chernobylite odhalil HW nároky

Survival horor Chernobylite odhalil HW nároky
23:01, 05.03.2019

Polský tým The Farm 51, který stojí za tituly Get Even nebo World War 3, dnes zveřejnil HW požadavky pro svůj chystaný survival horor Chernobylite. Nároky se žádným způsobem nevymykají dnešním standardům, takže byste s běžným herním PC neměli mít problém. Už z názvu hry je patrné, že se budeme pohybovat v okolí bývalé černobylské jaderné elektrárny, která je celému světu nechvalně známá díky své havárii v roce 1986.

Chernobylite podle vývojářů nabídne hororovou atmosféru a hutný nelineární příběh. Samotnou hratelnost bude tvořit průzkum oblastí, crafting a boj s různorodými nepřáteli. Jednou z hlavních předností hry by mělo být samotné prostředí. Pro nabídnutí co nejvěrohodnějšího zážitku se autoři vypravili do uzavřené oblasti v okolí elektrárny, kde pomocí technologie 3D skenování získali důležité materiály, které poté převedou do samotné hry.

Chernobylite má kromě PC vyjít i na konzole PlayStation 4 a Xbox One. Vývojáři ovšem zatím o konzolových verzí příliš nemluví, takže je možné, že vyjdou o něco později. Vydání PC verze je každopádně v plánu na podzim/jeseň letošního roku.

DALŠÍ

CGwillWin