THQ Nordic oznámilo novou hru ze série Monster Jam

THQ Nordic oznámilo novou hru ze série Monster Jam
23:57, 24.02.2019

Expandující vydavatelství THQ Nordic o sobě dává znovu vědět. Tentokrát v souvislosti s oznámením nového titulu ze série Monster Jam. O vývoji hry jsme se dozvěděli již na loňském Gamescomu, kde THQ oznámilo spolupráci s oficiálním promotérem, kterým je společnost Feld Entertainment. Oficiální oznámení včetně úvodního traileru ale přišlo ke slovu až nyní.

Značka Monster Jam je známá především v USA, kde se pod záštitou Feld Entertainment pravidelně konají show, ve kterých hrají hlavní roli právě monster trucky. Herní odnož těchto klání vycházela dříve pod hlavičkou Ubisoftu a Activisionu. Dosud poslední díl vyšel v roce 2010 na minulou generaci konzolí. Čerstvě oznámené pokračování s názvem Monster Jam Steel Titans dostalo na starost americké studio Rainbow, které stojí za kompletní závodní sérií MX vs. ATV.

Monster Jam Steel Titans nabídne 25 monster trucků, 12 stadionů a několik závodních a freestyle režimů. Datum vydání bylo stanoveno na 25. června/júna pro PC a konzole PS4 a Xbox One. Za běžnou edici si autoři v případě konzolí řeknou o 40 euro. U verze pro počítače to bude 30 euro. K dostání má být rovněž sběratelská edice s modelem monster trucku Great Digger za 80 euro.DALŠÍ

CGwillWin