Dozvěděli jsme se datum vydání kooperativní střílečky World War Z

Dozvěděli jsme se datum vydání kooperativní střílečky World War Z
23:43, 12.02.2019

Vývojářský tým Saber Interactive, který stojí za sérií NBA Playgrounds nebo off-road simulátorem Spintires: Mudrunner, se aktuálně soustředí na dokončení kooperativní zombie akce s názvem World War Z. Tato značka se nejprve objevila v knižní podobě, kterou se později inspiroval stejnojmenný film s Bradem Pittem v hlavní roli. Nyní se téměř šest let po premiéře filmu dere na svět i herní adaptace.

Nečekejte ovšem nějaký srdceryvný příběh. Titul World War Z bude primárně kooperativní akcí pro až čtyři hráče, kteří se postaví početným vlnám nemrtvých. Ti budou po vzoru filmu agresivní a rychlí, díky čemuž může World War Z v některých momentech připomínat chystanou Sony exkluzivitu Days Gone. A shodou okolností vyjdou tyto dva tituly bezprostředně po sobě.

Již nějakou dobu víme, že Days Gone se na PlayStation 4 podívá 26. dubna/apríla. Dnes jsme se dozvěděli i přesné datum vydání World War Z, které bylo stanovena na 16. dubna/apríla, takže oba tituly dělí pouze deset dní. World War Z zamíří kromě PlayStationu 4 také na Xbox One a PC. Hráči na počítačích se ale budou muset smířit s exkluzivitou pro Epic Games Store.DALŠÍ

CGwillWin