Potvrzeno: Baldur's Gate 3 ve vývoji

Potvrzeno: Baldur's Gate 3 ve vývoji
13:46, 07.10.2018

Pokud jste jako já strávili u prvních tří dílů stovky nádherných hodin, přeběhne vám z této zprávy mráz po zádech. Zakladatel Interplay Brian Fargo totiž potvrdil, že se pracuje na Baldur's Gate číslo 3. Dodnes se o tom jenom spekulovalo a padala jména jako Larian Studios, kteří bravurně zvládli jedno z nejlepších RPG současnosti, Divinity: Original Sin a jeho ještě lepší pokračování.

Klik pro zvětšení (Potvrzeno: Baldur's Gate 3 ve vývoji)

Fargo sice neprozradil, kdo na tom skutečně pracuje, ale s největší pravděpodobností půjde o Beamdog, kteří udělali Enhanced Edition pro BG, BG II, Icewind Dale, Neverwinter Nights a Planescape: Torment. Všechno legendy tohoto žánru.

Nejvíc nás ale zajímá, kam povede příběhová linie, vzhledem k tomu, že Throne of Bhaal de facto ukončil příběh hlavní postavy a vaše charaktery byly neskutečně silné, pochybuji, že půjde o přímé pokračování a navázání na tyto události. Bhaal žije, Myrkul a Bane také, Mrtvá trojice je tedy opět pohromadě. Jestli bude na nás ji zastavit, to se teprve dozvíme. Ať to bude jakkoliv, jedno je jisté - já budu první ve frontě. A když nebude na skladě...

Klik pro zvětšení (Potvrzeno: Baldur's Gate 3 ve vývoji)


DALŠÍ

CGwillWin