speciál
UNBOXING - Spider-Man Collector's Edition PS4

UNBOXING - Spider-Man Collector's Edition PS4
UNBOXING - Spider-Man Collector's Edition PS4
07:44, 23.09.2018

Náš přátelský hrdina ze sousedství Spidey se konečně dostal do šikovných rukou studia Insomniac, zodpovědných třeba za hitovky ze série Ratchet & Clank nebo Spyro. Se skákačkami tedy mají hodně zkušeností, což se našemu pavoučímu hrdinovi, který na svých sítích pořád někde létá, bude určitě hodit. Užít si tak budeme moci akrobatického pohybu, dynamických soubojů a běhání po výškových budovách ve stovkách metrů nad zemí.

Spider-Man Collector's Edition obsahuje:
Figurku z dílny Gentle Giant
Exkluzivní steelbook
Miniaturní artbook
3 nové mise, obleky a postavy
Nálepku s bílým logem Spider-Man
Cena: 3999Kč
160€
Herní obsah:

Staň se Spider-Manem - zkušeným hrdinou s několika lety boje proti zločinu, jenž si osvojil svůj pavoučí smysl, umění akrobacie, vrhání sítí a nový obleček.

Originální příběh – Hra přinese zbrusu nové universum, v něm známé postavy přijmou neznámé role. Co ovšem zůstává stejné, je rozpor mezi Peterem - hrdinou a Peterem - obyčejným mladým mužem, který se snaží začlenit do společnosti a vytvořit si vazby s okolím.

Akce v otevřeném světě – Proleť se New Yorkem a užij si spoustu výbušné akce ve stylu filmových blockbusterů se vším, co k tomu patří. Houpej se na pavučinách vysoko nad střechami města a bojuj se zlotřilými nepřáteli, kteří by nejraději pokryli území nánosem zločinu.

Za poskytnutí Sběratelské edice na unboxing děkujeme společnostiJRCCGwillWin