Operace Grim Sky: První obránce se štítem a nová základna Hereford

Operace Grim Sky: První obránce se štítem a nová základna Hereford
17:03, 11.09.2018

Nejnovější update Tom Clancy's Rainbow six: Siege s názvem Grim Sky přinesl několik zásadních novinek. Tou největší je zcela jistě vůbec první operátor, respektive operátorka na straně obránců, která disponuje štítem - Clash. Tato lítá černoška stála vždy v prvních řadách při obraně proti rozzuřeným protestantům a nikdy se nehnula ani o píď. Se svými 274 zatčeními a bezchybným profilem si vydobyla pozornost týmu Rainbow, kterého se nyní stává součástí.

Na protější straně se objevuje Maverick, specialista Delta Force, který byl dva roky považován za nezvěstného, jen aby se z čista jasna objevil s dostatkem informací pro rozklad masivní nepřátelské operace. Jeho úspěch mu vynesl pozornost týmu Rainbow. Jedná se o celkem třetího operátora, který si umí poradit s posílenými stěnami. K tomu Maverick používá speciální letlampy.

Nový update si také vysloužila jedna z původních map: základna Hereford. Tím se také ocitla v rotaci pro hodnocené (ranked) zápasy a těší se velké oblíbenosti.

Nakonec přidávám video s oběma operátory v nové mapě a několika dalšími tipy a triky, jak je správně a hlavně chytře využívat:


DALŠÍ

CGwillWin