hw
Microsoft bude ponúkať Xbox One na paušál

Microsoft bude ponúkať Xbox One na paušál
14:00, 30.08.2018

Spoločnosť Microsoft pripravuje pre svojich zámorských zákazníkov jednu, vo svete distribúcie konzol, rozhodne netradičnú službu. S programom Xbox All Access totižto začnú ponúkať akúsi formu paušálu na užívanie ich dvoch vlajkových lodí (Xbox One S a Xbox One X), čím umožnia každému zadovážiť si domov ultimátne herné centrum.

Program bude založený na dvojročnej viazanosti, ktorú nie je možné prerušiť bez toho, aby ste nezaplatili zvyšok sumy samotnej konzole. Nikdy sa teda Xbox nevráti do rúk samotného MS, čiže ide zase o novú formu distribúcie pre menej majetných hráčov.

Ak si zámorský spotrebiteľ zvolí variantu S, bude ho mesačne Microsoft oberať o 22 dolárov, v prípade varianty X potom o 35 dolárov. V tomto paušále je už však zahnuté dvojročné predplatné na Xbox Live Gold ako aj Xbox Game Pass. Spotrebiteľ tak za prijateľnú sumu dostane výkonný stroj s obrovskou knižnicou hier, ktorá číta aj najnovšie AAA projekty. Nemusí tak teoreticky dodatočne nakupovať hry, a všetko sa viacmenej môže točiť dva roky len okolo spomínaného paušálu. Mali by ste záujem o niečo podobné aj v našich končinách?


DALŠÍ

CGwillWin