NBA Playgrounds dostanou pokračování

NBA Playgrounds dostanou pokračování
15:15, 17.04.2018

Jestli by se mě někdo zeptal zda očekávám pokračování NBA Playgrounds určitě bych mu řekl, že ne. Čistokrevně průměrný sportovní titul, který pod licencí NBA měl přinést odlehčenou verzi basketbalu se nepovedl. U kritiků si odnesl průměr (Metacritic 68% na PS4) a od hráčů na tom byl ještě hůře (Metacritic PS4 6,3). Na Nintendu Switch se hra potýkala s obrovskou kritikou, protože na startu neměla online. Zdá se však, že vývojářskému indie studiu Saber Interactive to stačilo a pilně pracují na druhém díle.

Klik pro zvětšení (NBA Playgrounds dostanou pokračování)

Druhý díl přijde letos v létě (první díl vyšel v květnu loňského roku) a přinese nejvíce změn do online části hry. Dedikované servery by měli vyřešit lag, který velice trápil původní hru. Velkou součástí onlinu bude Playgrounds Championship což bude celosvětový kompetitivní žebříček ve kterém se budete moci utkávat o posun co nejvýše. Přibude také možnost hrát online ve čtyřech hráčích.

Klik pro zvětšení (NBA Playgrounds dostanou pokračování)

Single-player dostane novou Season Mode, která bude zakončena play-off a finále NBA. Hráči budou moci odemknout na 200 různých aktivních či už neaktivních hráčů z reálného světa NBA prostřednictvím balíčků karet. A dokonce slibují i lepší AI. To vše prý bude NBA Playgrounds 2 už toto léto.

DALŠÍ

CGwillWin