Watch Dogs 3 potvrzeno od AI?

Watch Dogs 3 potvrzeno od AI?
08:28, 11.04.2018

Tak takovéto potvrzení pokračování ve vývoji jsme tu ještě neměli. Ne, že by někdo nějak moc pochyboval o tom, že Ubisoft pracuje na třetím díle hackerské pohádky, ale i tak je to vtipné. Nejdříve Ubisoft na Apríla měl na stránkách "admin konzoli" na svých stránkách, což jasně připomíná Watch Dogs. Pár dní na to Twitter účet WD tweetl něco podezřelého. A teď k tomu AI.

Ubisoft v lednu vydal pouze v Kanadě betaverzi jejich herního AI asistenta jménem Sam. Tato mobilní appka umožňuje si povídat s asistentem pomocí zpráv. Právě tento asistent na dotaz ohledně Watch Dogs 3 odpoví "Watch Dogs 3 nejsou ještě hotové, ale podle toho co jsem hrál z posledního ranného buildu je to velice dobré. Vývojářský tým dělá zázraky. Nemůžu se dočkat až to zkusíš.". Jak vidíte níže na videu, kde je rozbor všech spekulací o WD3, tuto odpověď dostalo více lidí a vypadá velice uvěřitelně.

Takže je otázka, je to chyba, je to trolling nebo na letošní E3 Ubisoft vytáhne Watch Dogs 3? Vzhledem k tomu, že Assassin's Creed byl loni, Far Cry 5 je stále ještě novinka, na letošek chystá pirátské Skull and Bones. Tak si myslím, že Watch Dogs 3 mohou být na řadě na toto období pro příští rok. Co vy?

DALŠÍ

CGwillWin