Overwatch přivítal novou hrdinku Brigitte

Overwatch přivítal novou hrdinku Brigitte
18:30, 21.03.2018

Co je v MOBA hrách nejdůležitější a Overwatch nevyjímaje? Supporti. A kdo je chce hrát? Skoro nikdo. Především tedy v public zápasech. A nejvíc to platí právě pro Overwatch. Blizzard se s tím snaží popasovat jak jen je to možné a nová hrdinka Brigitte je představitelkou ofenzivního healera, která by se hráčům mohla celkem líbit.

Brigitte je panošem (nebo panoškou?...prostě squire) a kmotřenkou Reinhardta, ze kterého její charakter vychází. Stejně jako on i ona útočí na blízko a má štít, nicméně s mnohonásobně menším rozsahem a hodí se tedy na bránění spíše před jediným protivníkem. Co z ní však dělá supporta, kterého chcete hrát, je plošný healing, který uzdravuje všechny hrdiny okolo, pakliže zasáhnete nepřítele. V kombinaci se shield bashem a whip shotem tak můžete naskočit do bitky, rozhodit nepřátele knockbackem z whip shotu a a začít healovat dalšími útoky.

Krom toho můžete své spoluhráče vyléčit repair packem, který v případě, že váš cíl má plné healthy, přidává bonusové brnění. Ultimátka pak buffuje spoluhráče armory a zvyšuje rychlost pohybu i útoku Brigitte samotné. Vypadá to celkem fajn, i odezva komunity je zatím poměrně dobrá, takže to sám asi večer zkusím a třeba se na chvíli k OW zase vrátím.


DALŠÍ

CGwillWin