Vánoční eventy v Crossoutu

Vánoční eventy v Crossoutu
17:34, 16.12.2017

Hráči Crossout už v aktualizaci 0.8.4 „Snowstorm” slaví Vánoce. Od 15. prosince až do 5. ledna se mohou zapojit do nové PvE mise Christmas Heist, získat „crackers”, které pak lze směnit za vánoční dekorace vozidel, které na oplátku zvýší množství bodů zkušenosti, získaných v každé bitvě.

V nemilosrdném post-apokalyptickém světě jde ukrást cokoliv, dokonce i Vánoce. V nové PvE misi Christmas heist musí hráči najít cestu do doupěte banditů, zachránit vánoční stromeček od shoření, najít ukradené dárky a převést je na bezpečnější místo. Skladiště je dobře hlídáno a dárky se ukrývají na těch nejneočekávanějších místech. Na konci mise se hráči utkají s šéfem gangu, který je připravený zničit nezvané hosty.

Od 15. prosince do 5. ledna budou hráči získávat „crackers” – v nové PvE misi, za každý zápas v PvP módu „New Year Fever”, nebo za splnění speciálních denních úkolů. „Crackers” se dají prodat ostatním hráčům přes tržiště ve hře, nebo se dají použít pro vytvoření různých dekorací pro vozidla. Sněhulák, Rudolfovy parohy, ohňostroje a mnoho dalších ozdob zvýší množství získaných zkušenostních bodů v bitvě. Aktualizace „Snowstorm” do Crossout také přináší samolepky. Sada prvních 15 samolepek dovolí hráčům přidat pár skvělých vánočních motivů na svá celokovová monstra. Santovy hover sáně, nebo velký červený náklaďák s velkými zbraněmi – připravte se tuto zimu na setkání s post-apokalyptickými vánočními stvořeními v Crossout!

Klik pro zvětšení (Vánoční eventy v Crossoutu)


DALŠÍ

CGwillWin