akce
Survival projekt Forest sa pripomína slušnou atmosférou

Survival projekt Forest sa pripomína slušnou atmosférou
17:09, 10.12.2017

Dnes je už bežné sa zastaviť u projektov z kategórie early access, ktoré sú v podstate niekoľko rokov staré, ale stále nemajú svoj horizont dokončenia, čo ale neznamená že sa niekedy nedočkajú finálnej a povestnej bodky. V prípade zaujímavej FPS survival záležitosti The Forest sa musíme obrátiť za rameno a povedať si, že premiéru mala ešte v roku 2014 a dodnes, sa potácala na hranici alpha fázy striktne pre PC stroje.

Všetko sa ale raz musí skončiť, tak či onak, a aj projekt spoločnosti Endnight Games raz musí doraziť do svojho cieľa. Novou métou, na tejto očividne strastiplnej ceste, je aj port pre PlayStation 4, ktorý sa udeje v budúcom roku a bude samozrejme ponúkať rovnako zaujímavú a na prvý pohľad hororovú atmosféru.

Počas akcie PlayStation Experience sme sa dočkali podareného multiplayer videa (môžete si ho prezrieť nižšie), ktoré ukazuje možnosti kooperácie a celkovú ponuku ciest ako sa v The Forest realizovať. Musím povedať, a tak trošku sa aj priznať, že som doteraz túto IP nijako neregistroval ale oddnes sa to všetko zmení, keďže to aj v nedokončenej fáze vyzerá viac ako atraktívne. Posúďte nižšie.


DALŠÍ

CGwillWin