akce
Jeba... Oscara, EA to posral... zaznelo na poslednom Game Awards

Jeba... Oscara, EA to posral... zaznelo na poslednom Game Awards
22:37, 08.12.2017

Tak ako učinil Josef Fares pred svojím vystúpením na rannej akcii Game Awards 2017, tak aktuálne činím aj ja. Popíjam svoj obľúbený domáci nápoj (tretiu tretinku dokonalého moku zvaného Gulden Draak) a verejne prednášam susedom o tom, ako je pár svetových korporácií hodných hnedého domáceho produktu.

Nie, teraz vážne. Režisér, herec, filantrop a milovník dobrej spoločenskej zábavy Josef Fares, je určite dnešnou hviezdou internetu. V rozhovore počas spomínaných odovzdávaní zámorských cien si evidentne nemal potrebu brať servítku pred pusu, a vypustil do éteru pár zábavných hlášok, ktoré už v rôznych podobách kolujú svetom. Filmové ocenenia vyzval na férovú kopuláciu a mecenáša z EA častoval nelichotivým prirovnaním.

Práve u druhého fópa sa v krátkosti zastavíme. EA je totižto investorom v hre, ktorú vymyslel a sám aj z časti aktuálne produkuje práve Josef a ide o kooperačnú akciu A Way Out. Ak vám to teda príde podivné, celé vystúpenie berte len ako ďalší dôkaz toho, aké krehké bytosti to vlastne sme. Človek si dá na raňajky fľašku tvrdého, omočí si nos v omietke a hneď ho idú súdiť ako zločinca. Tak to teda nie, u nás sa ti to Josef určite nestane. Czechgamer stojí za tebou a súhlasíme v tom, že Oscara treba poriadne...


DALŠÍ

CGwillWin