Tři nové Persona hry

Tři nové Persona hry
07:49, 03.08.2017

Pokud jste se už prokousali stohodinovým monstrem jménem Persona 5 a stále nemáte dost japonských teenagerů, tak vězte, že Atlus připravuje tři nové hry s touto tématikou. Ani v jednom případě se nejedná o Persona 6, ale spíše spin-offy.

První dva jsou Persona 3: Dancing Moon Night a Persona 5: Dancing Star Night. Což jak tušíte navazuje na Dancing All Night, který vyšel před několika lety na PS Vita a byl založen na Persona 4. Opět se bude jednat o rytmické taneční hry, kde budou postavy z příslušné hry tancovat na soundtrack toho titulu. Obě mají vyjít na PS Vita a PS4, zatím však oznámeno jen "jaro 2018" pro Japonsko.

Třetí titul je dle mého trochu zajímavější. Persona Q2 je pokračování dalšího spin-offu série, který vyšel na Nintendo 3DS v roce 2014. Ten míchá dohromady Personu a Etrian Odyssey, kdy z druhého si půjčuje některé herní prvky a z Persony hlavně postavy, příběh a ehm Persony. Příběh se u prvního dílu držel kánonu Persona her a odehrával se v mezidobí mezi P3 a P4. Q2 bude vycházet z P5 a to je asi tak vše co o ní je známo. Každopádně první díl byl celkem úspěšný a handheld Persona je rozhodně dobrý nápad. O Nintendo Switch verzi nepadlo ani slovo.


DALŠÍ

CGwillWin