Uniklý screenshot z Red Dead Redemption 2

Uniklý screenshot z Red Dead Redemption 2
22:04, 10.05.2017

Více než úl roku už víme, že letos na podzim nás čeká druhé pokračování úspěšné a téměř všemi milované exkluzivity pro X360 a PS3 jménem Red Dead Redemption. Počítačoví hráči mají důvod cítit se okradeni, protože tento klenot mezi open-world hrami je hra, o kterou by žádný z nich přijít neměl. Rockstar tenkrát vsadil na slepo, a rozhodli se ve svém GTA vyměnit auta za koně, silnice za písek a krajinu za prérii odehrávající se koncem 19. století. Není tedy lehké držet své očekávání na druhý díl na uzdě.

Dnes odpoledne se na webu GTAForusm objevil obrázek, který je brán za screenshot z Red Dead Redemption 2. Nemálo fanoušků se okamžitě pustilo do pitvání, analyzování a zkoumání obrázku do detailů, doufajíce v nalezení nezvratného důkazu o věrohodnosti. Nejprůkaznější argument zatím je, že hlavní postava na obrázku má stejný postoj a celkové vzezření té v traileru a na artworcích. Mohlo by jít o falešný screenshot, ale zdá se natolik kvalitně udělaný, že jeho pravost se zdá pravděpodobnější.

Klik pro zvětšení (Uniklý screenshot z Red Dead Redemption 2)

Na povrch vyvřela také otázka, zda-li náhodou nepůjde o prequel v hlavní roli s nám známým Johnem Marstonem, tedy v útlém věku. Tak uvidíme, snad už na letošní E3.


DALŠÍ

CGwillWin