Alien: Isolation 2 bude?

Alien: Isolation 2 bude?
21:27, 25.04.2017

První díl Alien: Isolation byl považován za velice riskantní. Nešlo v něm o létání po celé lokaci s ultra jetpackem, střílení elektrických granátů ze zápěstí, ani zběsilé metání ohně z plamenometu, což v dnešní době frčí. Naopak jste se museli plížit, chodit pomalu, a nedat o sobě znát.

Tehdy se prodaly pouhé dva miliony kusů, s čímž sega nebyla zrovna nejspokojenější. Jejich investice do marketingu nebyly malé. Mělo se tak nějak za to, že pokračování takové hry pravděpodobně nespatří světlo světa, ačkoliv jak recenzentům, tak fanouškům Vetřelce by to rozhodně potěšilo.

Ale pozor, ještě není všem dnům konec. Poslední dobou se totiž šušká, že Alien: Isolation 2 by přeci jen mohl být skutečností. Tyto drby pochází z časopisu Official Playstation Magazine.

„Podle našich zdrojů může začít vývoj další hry s Vetřelcem od týmu stojícího za Alien: Isolation v Creative Assembly, tedy hned jak budou dokončeny všechny práce na Halo Wars 2.“

V rozhovoru pro AVPGalaxy se před nějakou dobou hlavní designér zmínil, že se ve studiu o novém Vetřelci baví téměř denně. Prý oplývají nápady, jakým směrem vše ubírat, a prý dokonce i pečlivé koncepty pro pokračování příběhu té samé hrdinky.

Teď už jen držme palce, aby Sega coby investor dala druhému dílu Alien: Isolation zelenou.


DALŠÍ

CGwillWin