hw
Víme, jak bude nejspíš vypadat Scorpio

Víme, jak bude nejspíš vypadat Scorpio
12:50, 14.04.2017

Pravděpodobně si budeme muset počkat až na červnovou E3, protože konečný design a celkový vzhled Xbox One Scorpio se nejspíš dozvíme až tam. Dnes se ale můžeme podívat, jak vypadá konzole určená pro herní vývojáře. Devkity, jak se takovým speciálním vývojářským konzolím říká, se vývojářům poskytují aby mohli na hrách určených pro danou konzoli pracovat. V některých případech jsou téměř neodlišné od běžněho uživatelského modelu konzole, někdy vypadají krapet jinak.

Pokud jde o Xbox One a Xbox One S, devkity vypadaly téměř identicky s prodávanou verzí. Devkity staršího Xboxu, tedy 360 měly ještě nahoře velký kus hardwaru, a devkit prvního Xboxu byl úplně průhledný.

Takhle tedy vypadá devkit Xbox One Scorpio. Na fotce v jeho pozadí můžete vidět devkity předešlých konzolí od Microsoftu:

Klik pro zvětšení (Víme, jak bude nejspíš vypadat Scorpio)

Devkity Xbox One Scorpio jsou výkonnější, než budou běžné, hrčům prodávané verze, což by mělo být proto, že při vývoji se daleko lépe ubír než přidává. Tento Devkit má tedy 24GB DDR5 RAM, což je dvojnásobek operační paměti, než bude mít konzole, která půjde do prodeje. Také má 1 TB SSD disk a 44 výpočetních jednotek namísto 40 na grafickém čipu, který bude ve finální prodávané konzoli.

DALŠÍ

CGwillWin