Rus zabil svojho kamaráta po hádke o kvalitách grafických kariet

Rus zabil svojho kamaráta po hádke o kvalitách grafických kariet
10:57, 18.02.2017

Už ste sa určite dostali do rôznych diskusných situácií, kde na jednej strane stál oponent tvrdiac a presadzujúc si to svoje. Či už vo svete konzol alebo PC, všade sa nájdu dve skupiny ľudí, ktoré sú schopné sa do krvi hádať o banalitách či kvalitách toho a onoho. Situácia, ktorá sa ale odohrala pred jedným rokom v krajine nekonečna (čítaj ako Rusko) je neuveriteľne mrazivá.

Klik pro zvětšení (Rus zabil svojho kamaráta po hádke o kvalitách grafických kariet)

Dvaja kamaráti sa totižto hádali o tom, aká grafická značka je tá najlepšia, nVidia alebo AMD? Výsledkom bolo, že tridsaťsedem ročný Aleksander Trofimov v amoku ubodal svojho známeho menom Evgeny Lylin nožom a navyše, ho ešte strelil dvakrát do hlavy (opakujem toto sa neodohralo v žiadnej hre ale v reálnom svete). K celému incidentu došlo v pokojnom mestečku Saransk, ktoré bolo tak svedkom bizarnej vraždy. Obaja muži sa poznali roky, svojho času pracovali v jednej firme a po dlhšom čase sa opäť stretli doma u poháriku. Celá diskusia, po tom ako sa ožrali, sa obrátila na tému, aké chladenie GPU je to najlepšie.

Klik pro zvětšení (Rus zabil svojho kamaráta po hádke o kvalitách grafických kariet)

Vyústilo to do situácie, kde Aleksander Trofimov zobral nôž a zavraždil svojho bývalého kolegu s tvrdením, že AMD je tá vyvolená a jediná značka! Celá udalosť sa reálne odohrala ešte pred rokom, avšak až teraz ruský súd vyniesol svoj verdikt a poslal Aleksandra na deväť a pól roka do vezenia. Tam môže svoje psychické stavy opäť prepojiť na vášnivú diskusiu o PC komponentoch a možno sa z tej basy už nedostane.


DALŠÍ

CGwillWin