Dark Souls 2 čeká 25. února velká událost, přidáte se?

Dark Souls 2 čeká 25. února velká událost, přidáte se?
19:37, 12.02.2017

Od vydání závěrečného dílu Dark Souls uplynul už skoro rok a čeká nás již jen poslední DLC s názvem The Ringed City (informovali jsme tady) a pokud se Vám stýská po tom slastném pocitu při prvém spuštění nové Dark Souls hry, kdy servery překypují bojechtivými hráči a radami typu "rozběhni se a skoč, je tam poklad, věř mi", zbystřete.

Klik pro zvětšení (Dark Souls 2 čeká 25. února velká událost, přidáte se?)

Známý hráč vystupující na Twitteru pod přezdívkou Illusorywall totiž svolává velkou akci. Zve všechny majitele Dark Souls 2 (nejlépe edice Scholar of the First Sin), aby 25. února spustili novou hru. Cílem je napodobit launch day a zúčastnit se může opravdu každý. Jediné, co musíte udělat, je založit si novou postavu a co nejvíce zpřístupnit co-op a PvP formát hry. Po cestě byste měli zanechat jisté vzkazy u ohnišť, ale to už asi nikdo tak kontrolovat nebude.

Předpokládaný konec je až 11. března, takže pokud jste už dlouho na Dark Souls 2 nesáhli či se Vám někde ladem válí nerozehraná vylepšená kopie Scholar of the First Sin (nebo pokud jste ještě dosud Dark Souls 2 nehráli, je to skvělá příležitost), neváhejte a připojte se s námi do úchvatného království Drangleic.


DALŠÍ

CGwillWin