osobnost
Autor kultového Deadly Premonition si založil vlastné štúdio

Autor kultového Deadly Premonition si založil vlastné štúdio
13:54, 17.01.2017

Nieje to ešte ani týždeň čo som vám v recenzii na indie horor Sylvio spomínal legendárnu hru Deadly Premonition. Práve tá je akýmsi životným dielom známeho japonského dizajnéra menom Hidetaka Suehiro, za ktorým stojí aj podarená ale nikdy nedokončená adventúrka D4: Dark Dreams Don't Die pre Xbox One. Swery 65 (herný nick Hidetaku) je všeobecne považovaný za typického šialenca s víziou vhodnou na interakciu a preto, mňa teší jeho aktuálne založenie vlastného štúdia pod názvom White Owls Inc.

Inšpiráciou k tomuto kroku mu boli jeho blízky a priatelia. Swery sa tak môže teraz odosobniť od produkovania hier pod Access Games a skúsiť nechať prehovoriť jeho vlastné myšlienky. Pohybuje sa v tomto obchode už 20 rokov a jeho prvé hry boli vydané ešte na Neo Geo platforme, toľko ku jeho skúsenostiam. Na záver jeho vlastná citácia ako cesta nového nezávislého štúdia White Owls Inc.

"Chceme vytvoriť hry pre vás, ľudí, ktoré sa vám budú páčiť. Hry, ktoré sú bizarné, strašidelné, groteskné, a snové, ale tiež majú v sebe zvláštny realizmus. Hry, ktoré vás upozornia na minulosť, ktoré sú komické a smutné zároveň a napriek tomu milé. Takýto druh videohier budeme robiť!"
DALŠÍ

CGwillWin