osobnost
Nová střílečka od autora legendárního DOOMa

Nová střílečka od autora legendárního DOOMa
21:53, 27.01.2016

Pokud se jen trošku orientujete ve video herním světě, tak není třeba představovat osobnost jménem Johna Romera. Pokud ovšem netušíte o koho se jedná, tak věřte, že je to právě ten pán, který se podílel na takových peckách jako Wolfenstein 3D, Doom nebo Quake. Věhlas si získal především pro svůj cit pro design a návrh spousty úrovní ve hrách.

Po ukončení spolupráce s id Software se pustil do dalších projektů, z nichž musíme zmínit dost nepovedený titul Daikatana. Co ovšem dělá teď nikdo moc netušil, až nyní se rozpovídal o svých plánech na herním veletrhu ve švýcarském Curychu.

Zmínil se, že pracuje již dva roky na zbrusu nové střílečce, která ve video herním světě nemá období. Romero zmiňuje, že na takovou hru ještě nikdy předtím nehrál, takže je se na co těšit. Zmiňoval, že již nechce chrlit jednu hru za druhou, ale raději bude usilovně pracovat na tomto tajuplném projektu, aby z toho vzniklo epochální dílo. Ovšem, bližších informací jsme se nedočkali a zřejmě asi i nedočkáme a budeme si muset počkat dlouhé měsíce, roky ... Co myslíte, bude tento tajný projekt další Daikatanou nebo naváže na své úspěchy z mládí?

DALŠÍ

CGwillWin