Velký update pre Super Mario Maker

Velký update pre Super Mario Maker
16:58, 27.10.2015

Spoločnosť Nintendo aktuálne vydala tlačovú správu ku novinkám okolo Super Mario Maker, ktoré združujú najnovší update plánovaný na 5.11.2015 a to ako inak úplne zadarmo. Jeho hlavným prínosom bude možnosť aplikovať checkpointy do vlastných levelov, ktorých sa z celého sveta nazbieralo už viac ako 3,3 milióna kusov! Viac sa dozviete z už spomínanej tlačovky firmy Conquest.

CHYSTANÝ UPDATE PŘINESE DO HRY SUPER MARIO MAKER PRO KONZOLI Wii U SYSTÉM CHECKPOINTŮ A ZCELA NOVÉ ÚROVNĚ

Klik pro zvětšení (Velký update pre Super Mario Maker)

Super Mario Maker kryty pro New Nintendo 3DS dorazí na pulty obchodů už v listopadu

27. října 2015 – Hra Super Mario Maker se už 5. listopadu dočká bezplatného updatu, který do tohoto vlajkového titulu pro konzoli Wii U přinese řadu nového obsahu včetně možnosti vytvářet checkpointy a nové úrovně vytvořené společností Nintendo a jejími partnery. Hráči si momentálně mohou vybrat z více jak 3.3 milionu úrovní a díky chystaným novinkám se tento počet bude dozajista i nadále rozrůstat.

S přidáním systému checkpointů mohou hráči do svých úrovní nově přidat až dva záchytné body, díky kterým nebude potřeba po smrti začínat od začátku úrovně. Návrháři úrovní samouci tak budou moci upravit a znovu nahrát své stávající úrovně vylepšené o tento prvek, nebo jednoduše navrhnout něco úplně nového a ještě lepšího.

Další novinkou je možnost vkládat do bloků power-upy padající podle velikosti Maria stejně, jako je tomu v jiných hrách Super Smash Bros. série. Pokud počínaje novým patchem kupříkladu zkombinujete Super Mushroom a Fire Flower power-up a umístíte je do bloku, Mario dostane Super Mushroom pokud bude zrovna malý a Fire Flower pokud bude velký.

No a aby toho nebylo málo, update představí také nové Event Courses prostřednictvím Course World online hubu, které představí úrovně navržené speciálními partnery společnosti Nintendo. Jedním z prvních pak bude úroveň “Ship Love”, která vyhrála “hackathon” event pořádaný v centrále společnosti Facebook ve spolupráci s Nintendo of America.

Nové Event Courses budou přístupné celosvětově a některé z nich dokonce představí zcela nové Mystery Mushroom transformace! Hráči se dočkají také nové Official Makers sekce, která bude obsahovat speciální vybrané úrovně včetně některých vytvořených přímo společností Nintendo.

Majitelé handheldů New Nintendo 3DS navíc budou moci ukázat své nadšení pro hru Super Mario Maker za pomoci nové sady výměnných krytů, které dorazí na pulty obchodů už 27. listopadu.

Zdarma dostupný update pro hru Super Mario Maker na konzoli Wii U bude k dispozici už 5. listopadu. Pro více informací o hře Super Mario Maker navštivte webové stránky www.mojenintendo.cz.

DALŠÍ

CGwillWin