Sťahujte domáci titul Future Factory zadarmo!

Sťahujte domáci titul Future Factory zadarmo!
14:30, 26.03.2015

Majitelia mobilných telefónov s operačným systémom Windows Phone 8 pozor! Už si môžete stiahnuť zadarmo titul Future Factory (Továrňa budúcnosti) na ktorom pracuje firma Fun2Robots. Autori predtým pracovali vo firme Cauldron, ktorá mala na svedomí aj také známe hry ako Chaser, alebo Soldier of Fortune 3: Payback.

Future Factory je tzv. Rogue-like hra, kde sa náhodne generujú levely a vždy začínate novú hru a hráte bez ukladania pozície. V podstate sa jedná o typ hry známy z automatov v 80. a 90. rokoch. Či je to zábavné tak môžete vyskúšať na vlastnej koži. Podľa autorov sú dôležité tieto hlavné rysy:

  • -Nevyspytateľnosť generovaného prostredia - na stereotyp ani nudu nenarazíte.
  • -Úžasný vzhľad - špičkovú 3D grafiku kombinuje s ručne nakreslenými pozadiami a stránkami komiksu.
  • -Rozsiahly systém vylepšení - vylepšite výbavu a zbrane hrdinu, aby ste prežili v továrni dlhšie.
  • -Skvelý príbeh a kulisy - inšpirované dielom Karla Čapka a dystópie 20-tych rokov minulého storočia.
  • -Konzolový zážitok - tvorcovia veľkých titulov prinášajú rýchlu a intenzívnu zábavu ušitú na mieru mobilným telefónom!


Príbeh hry vychádza z knižiek Karla Čapka, teda predovšetkým z titulu R.U.R., ale sú tam zakomponované aj iné knihy a najmä nádych začiatku 20. storočia a ich predstava o robotoch. Čiže žiadne roboty ako si ich predstavujeme dnes nečakajte, zároveň očakávajte plnú dávku humoru a zábavy. Aj keď, najdôležitejšie je sa sústrediť samozrejme na náhodne generovanú továreň.

Sťahovať titul môžete buď kliknutím na tomto odkaze, alebo v obchode na vašom Windows Phone 8.

DALŠÍ

CGwillWin