Hráli jste kdysi Final Fantasy XIV? Nyní dostanete 10 dní zdarma!

Hráli jste kdysi Final Fantasy XIV? Nyní dostanete 10 dní zdarma!
13:34, 28.02.2015

Square Enix pokořili se svojí MMORPG Final Fantasy XIV: A Realm Reborn další milník, kterým není nic jiného, než celkový počet vytvořených herních účtu přesahující již více než čtyři miliony.

U této příležitosti bylo rozhodnuto, že všichni bývalí hráči budou moci využít bonus v podobě 10denního bezplatného hraní. Tato výhoda lze čerpat od včerejšího dne až do 9. března a jediné co je potřeba pro její aktivaci, je vlastnit samotnou hru, mít ji zaregistrovánu a nebýt v době trvání akce aktivním předplatitelem, což znamená, že současným hráčům předplatné prodlouženo nebude. Nabídku lze využít na kterékoliv z platforem - PC, PS4 nebo PS3.

Strategie je vcelku jasná. Bonusových 10 dní má za úkol má nalákat neaktivní hráče především na nový obsah, který byl do hry přidán za dobu jejich neaktivity, ať již jde o rozmanité lokace či aktivity v herním světě.ers a 14-day free trial for the game, albeit one that imposes certain limitations, such as being unable to advance past level 20.

Pozn.: V případě, že jste FF XIV nikdy nehráli, i pro vás existuje možnost jak hru bezplatně vyzkoušet, a to po dobu 14 dní od registrace. V tomto případě musíte ale počítat s tím, že maximální level vaší postavy, kterého budete moci dosáhnout, bude stanoven na 20.

Na video, ukazující jednu z nových herních lokací - Manderville Gold Saucer - se můžete podívat níže:

DALŠÍ

CGwillWin