Príbeh BLACKHOLE sa predstavuje

Príbeh BLACKHOLE sa predstavuje
19:26, 03.11.2014

Blackhole sme si vyskúšali už na vlastnej koži, teraz sa však dočkávame nového traileru, ktorý naznačí čosi viac z príbehu. Spolu s ním nazrieme na nové prekrásne prostredia a hlavne si vypočujeme lákavý dabing - veď o ten ide tiež v príbehovej hre.

Nové dátum vydania je momentálne na 20.1.2015, ktoré sa posunulo z plánovaného 11.12.2014, pretože chcú vydať hru bez chybičky a chcú aby hráč dostal do ruky hotový produkt. Takže odloženie plne chápeme. Hráči na Windows, Mac a Linux sa môžu radovať. Tí ktorí budú hrať na platformách PS4, Xbox One, PS3, alebol PS Vita, tak môžu odložiť prístroje na najbližšie letné obdobie.

Nové informácie

Všetko začína v roku 2121, kedy ide posádka, ktorej súčasťou ste i vy, zavrieť otvárajúce sa čierne diery. Nuž a ako to tak býva v katastrofických filmoch, chcem povedať v hrách, tak vás jedna taká čierna diera vcucne a vy prekvapivo prežijete.

V hlavných rolách budete počuť v českom znení Martina Rota (NaprostoRetardovaný), Mateja Slážského(Sellasie), Martina Malého (Ati), Šimona Vojta (Smusa) a tajemnú postavu, ktorá nemá meno (Najfake). Medzi hlasmi sa objaví aj brat producenta Filipa Krauchera, Tomáš Kraucher a samozrejme Baty, ktorá je známa z televíznej relácie Indian. Hlasy nateraz uzavrie meno Martina Rudolfa zo skupini Fénix ProDabing. Ohladne anglického znenia sa dozvieme viac informácii neskôr.

DALŠÍ

CGwillWin