Na čem dělá momentálně Ubisoft Toronto?

Na čem dělá momentálně Ubisoft Toronto?
12:15, 11.03.2014

Také jste zvědaví, s čím vším se nám letos pokusí Ubisoft vyprázdnit peněženky? Možností je tu spousta. Nedávno s velice povedeným South Park: The Stick of Truth, v blízké době s Child of Light, před letními prázdninami s očekávanými Watch_Dogs. S zatím neupřesněným datem vydání bychom se ještě letos měli dočkat MMO střílečky Tom Clancy's The Division a závodního The Crew.

Na filmovém a hudebním festivalu South by Southwest sdělila Jade Raymondová, šéfka studia Ubisoft Toronto, že momentálě dělají na pěti hrách. Tři ještě nebyly oznámeny, přičemž na dvou z nich se podílí i jiná studia Ubisoftu.

Raymondová potvrdila, že další díl série Assassin's Creed je v rukách jejího studia. O jakou historickou éru se bude jednat není stále známo. Dále bylo prozrazeno, že i nový Sam Fisher ze Splinter Cell bude splozen v tomto studiu. Zajímavým bodem je hra, která patří k "největším" značkám Ubisoftu. Je tedy možné, že se jedná o Far Cry 4. O něm se také ví, že se na něm dělá, ale konkrétní detaily ještě nebyly oznámeny.

Klik pro zvětšení (Na čem dělá momentálně Ubisoft Toronto?)

DALŠÍ

CGwillWin