Do Cyberpunk 2077 přijede i Porsche

Do Cyberpunk 2077 přijede i Porsche
18:50, 15.10.2020

Vývojáři ze studia CD PROJEKT RED dnes oznámilo, že se rozhodlo oživit legendární káru Porsche 911 Turbo a umístit ji do svého ambiciózního počinu, který již pomalu ale jistě klepe na dveře. Zpracovaný model vychází z původní řady, která se na trhu objevila již v roce 1974 a bude pevně spjat s postavou Johnnyho Silverhanda.

Klik pro zvětšení (Do Cyberpunk 2077 přijede i Porsche)

Fanoušci tohoto vozidla se mohou těšit na klasický vzhled z roku 1977, který autoři přenesli do hry pomocí fotografií a nákresů. Jelikož však bude jezdit v poměrně vzdálené budoucnosti, byl tento kousek notně poladěn a vybaven nejmodernějšími technologiemi. Jako třešnička na dortu je kromě videoherního zpracování i vytvoření reálného automobilu ve stejném stylu, které bude vystaveno před muzeem Porsche ve Stuttgartu až do příštího čtvrtka.

Klik pro zvětšení (Do Cyberpunk 2077 přijede i Porsche)

Na závěr rychlé shrnutí důležitých informací. Hra Cyberpunk 2077 vychází již 19.11 na PC, XONE, PS4 a Google Stadia. Budoucí majitelé novogeneračních konzolí samozřejmě budou schopni hru spustit také, přičemž je stále v plánu bezplatný upgrade, vylepšující hru pro nové stroje někdy v průběhu příštího roku. Inu, nemohu říci, že bychom se netěšili.


DALŠÍ

CGwillWin