hw
Call of Duty: Modern Warfare a Call of Duty: Warzone a NVIDIA Reflex

Call of Duty: Modern Warfare a Call of Duty: Warzone a NVIDIA Reflex
18:40, 29.09.2020

NVIDIA Reflex v Call of Duty: Modern Warfare a Call of Duty: Warzone

Populární tituly Call of Duty: Modern Warfare a Call of Duty: Warzone nabídnou hráčům lepší odezvu díky inovativní funkci NVIDIA Reflex. Jde o revoluční sadu GPU, G-SYNC monitorů a herních technologií meřících a redukujících systémovou latenci v kompetitivních hrách.

Call of Duty: Modern Warfare a Call of Duty: Warzone se s podporou NVIDIA Reflex připojují k Fortnite a Valorant. Podporu ohlásily také další tituly, mezi něž patří Apex Legends, Call of Duty: Black Ops Cold War, Cuisine Royale, Destiny 2, Enlisted, Kovaak 2.0 a Mordhau.

DLSS 8K Ultra Performance Mode v Control a Death Stranding

Nejnovější patche pro oblíbené hry Control a Death Stranding přidávají podporu pro DLSS 8K Ultra Performance mód, který využívá na nový model AI vytrénovaný na super vysokém rozlišení a vytvořený na míru pro hraní v 8K. Výsledkem je kvalita obrazu srovnatelná s nativním rozlišením dosažená renderováním pouze jedné devítiny pixelů. V podporovaných hrách tedy budou nyní dostupné 4 módy kvality DLSS - Quality, Balanced, Performance a Ultra Performance. Hráči díky tomu budou mít větší možnost volby.

Mezi další tituly s ohlášenou podporou módu DLSS 8K Ultra Performance patří: Boundary, Bright Memory: Infinite, Justice, Minecraft s RTX Beta pro Windows 10, Ready or Not, Scavengers, Watch Dogs: Legion a Wolfenstein: Youngblood.


DALŠÍ

CGwillWin