Iron Harvest predstavuje kráľovstvo Saxony

Iron Harvest predstavuje kráľovstvo Saxony
08:02, 17.08.2020

Z konceptu real-time stratégií kombinovaných s diesel-punk artom prichádza dlhé roky pripravovaná značka Iron Harvest. Ak tento nemecký projekt z dielne štúdia KING Art sledujete už dlhšie, viete o jeho priamom spojení so stolovou značkou Scythe, ktorej jedinečnosť vtisol hlavne umelec Jakub Różalski.

Alternatívny vývoj prvej svetovej vojny po roku 1920 rozdelil Európu do nových zriadení, kde väčšina ťaží zo schopností mechanických pomocníkov fungujúcich na báze spaľovacích motorov. Tento zaujímavý nápad je samozrejme aj ústrednou pointou strategickej hry Iron Harvest, ktorá príde 1. 9. 2020 vo verzii pre Steam (konzoly musia čakať na rok 2021).

Nižšie si môžete prezrieť najnovší gameplay trailer, ktorý sa konkrétne zameriava na predstavenie vojenskej artilérie kráľovstva Saxony. Vybrať si ho môžete do jednej z 20 misií počas troch príbehových kampaní. Okrem toho však autori sľubujú aj komplexné multiplayer súboje plné variabilného nastavenia, o ktorých ešte budeme v najbližších dňoch počuť.


DALŠÍ

CGwillWin