hw
GeForce NOW přidává 12 her a láká na Hyper Scape balíček

GeForce NOW přidává 12 her a láká na Hyper Scape balíček
01:32, 14.08.2020

GeForce NOW je pro PC hráče nejsnadnější možnost, jak si vyzkoušet první sezónu Hyper Scape. Společnosti NVIDIA a Ubisoft spolupracovaly na tom, aby členům služby mohli novinku přinést hned po jejím uvedení na trh a připravili u této příležitosti exkluzivní limitovanou nabídku.

Po omezenou dobu je možné za 695 Kč upgradovat na šestiměsíční členství Founders. K tomu hráči navíc získají jeden měsíc zdarma, k tomu token předplatného Battle Pass první sezóny Hyper Scape a exkluzivní balíček obsahu do hry. Celková hodnota balíčku je přes 1500 Kč.

Hyper Scape dostává hned od začátku podporu NVIDIA Highlights, které zachytí každý vítězný headshot, důležitý upgrade nebo vyhraný clutch a umožní tyto záběry snadno sdílet s přáteli na sociálních sítích. Technologie využívá chytré rozpoznávaní vzorů a obrazu běžící v cloudu. Hyper Scape se připojuje k Rocket League, Apex Legends, Dota 2 a dalším PC hrám s podporou této technologie.

Game Ready na GeForce NOW

Game Ready na GeForce NOW znamená, že hráči mohou své oblíbené hry spustit téměř ihned bez zdlouhavé instalace a užívat si hraní v cloudu, které je optimalizováno pro skvělý zážitek. Využívá výhod Game Ready ovladačů pro lepší výkon a nabízí okamžité updaty. Pokud hry podporují RTX, mohou se uživatelé těšit také na skvěle vypadající grafiku s ray tracingovými efekty nebo DLSS.

Tento týden přinesl do knihovny GeForce NOW 12 her. Patří mezi ně novinky jako Hyper Scape Season One, taktická hra z gangsterského prostředí Company of Crime a akční plošinovka Neon Abyss. Dalším přírůstkem je Remnant: From The Ashes, který Epic Games Store nabídne zdarma. Oblíbená humorná strategie Two Point Hospital se pak na platformu vrací.

Novinky v GeForce NOW:
Hyper Scape (novinka na Uplay — vydáno 11. srpna)
Company of Crime (novinka na Steamu — 8. srpna)

Remnant: From The Ashes (zdarma na Epic Games Store — od 13 do 19. srpna)

Ageless
Anno 2205 (Uplay)
Granado Espada
Neon Abyss
South Park: The Fracture But Whole (Epic Games Store)
STORY OF SEASONS: Friends of Mineral Town
The Escapists
Warface

DALŠÍ

CGwillWin