Cyberpunk vám ponúkne tri varianty štartu

Cyberpunk vám ponúkne tri varianty štartu
19:51, 10.08.2020

Cyberpunk 2077 chce byť komplexným RPG zážitkom so silným sci-fi podpisom a keďže CD Projekt RED o tomto stanovisku uvažuje dosť svojsky, v rovnakom duchu sa ponesie aj úvod vášho hrania. Pred spustením hry si totižto musíte vybrať z troch životných ciest, alebo osudov ak chcete, ktoré do istého bodu budú formovať odlišnosť prístupu ku komunikácii a riešeniu rôznych situácií. Chcete byť dieťa ulice (Street Kid), alebo zrodený v púšti (Nomad), či nebodaj dielko korporátnych rodičov (Corrpo)? Voľba je len na vás, tak ako avizuje druhý diel dnes odvysielaného streamu Night City Wire.

Ona toľko spomínaná komplexnosť sa ale nedotkne len rozhovorov a zásadných rozhodnutí hlavného hrdinu/hrdinky. Kapitolou samou o sebe je arzenál zbraní, ktorý sa čo do počtu chce snažiť trhnúť akýkoľvek Deus-Ex rekord. Vo videu nižšie nám tak autori ukazujú len vzorku zbraní, ktoré si môžeme vyberať do akcie a ktorých pestrosť sa mne osobne nesmierne pozdáva. Máme tu silnú invenciu modernej ale aj tradičnej technológie súčasnosti, ktorá v spojení s kultúrou Cyberpunku umožňuje diametrálne odlišný spôsob ako likvidovať všetky prekážky a áno, CD Projekt nezabudol ani na klasické katany.

Tretie video sa dotýka separátne soundtracku a fiktívnej kapely SAMURAI. Ako určite viete jej reálny zvuk zabezpečila známa švédska hardcore punk skupina Refused, pre ktorú bola skúsenosť okolo nahrávania jednotlivých skladieb skutočne jedinečná - tak či onak. A že nie je jednoduché vytvárať album pre fiktívnu kapelu ktorá reálne existuje len vo videohre, tak to sa dozviete nižšie. Cyberpunk 2077 vychádza 19. 11. 2020.


DALŠÍ

CGwillWin