World of Tanks dotal najväčší update od čias 1.0

World of Tanks dotal najväčší update od čias 1.0
08:21, 05.08.2020

Wargaming sa snaží aj naďalej budovať ideálne a hlavne často inovovaného zázemie pre milovníkov ich free-to-play značky World of Tanks - ostatne sú ich milióny po celom svete, z čoho vyplýva aj aktuálne vydaný update s číslovkou 1.10. Po stránke obsahu ide o vôbec najväčší nával dát od takzvaného finálneho vydania hry ako takej, avšak čo konkrétne sa v tom skrýva, tak to vám napovie tlačová správa nižšie. Tú sme pre vašu lepšiu obrazotvornosť doplnili aj sériou gameplay videí.

Update 1.10 přináší zcela nový system Vybavení, polské medium tanky a celou řadu dalších novinek

Aktualizace 1.10 pro World of Tanks je tady, velitelé! Zažijte bitvy s přepracovaným systémem vybavení 2.0, vrhněte se na bojiště v nových polských středních tancích, znovu objevte v náhodných bitvách exotickou mapu „Perlová řeka“ a vyzkoušejte další nové funkce této velké letní aktualizace!

Všechny testy přepracovaného systému vybavení 2.0 jsou hotové a my jsme připraveni zavést tyto obrovské změny do hry! Chtěli bychom znovu vyjádřit náš upřímný vděk všem hráčům, kteří se na testování aktivně podíleli a diskutovali o přepracovaném vybavení. Veškeré detaily o změnách lze najít na oficiálních stránkách.

U vozidel nižší a střední úrovně se vybavení stalo dostupnějším, protože se snížila cena kreditu (výdělečná měna World of Tanks).

„Aktualizace 1.10 je největší aktualizací World of Tanks od vydání 1.0 v roce 2018,“ uvádí Max Chuvalov, ředitel publishing World of Tanks. „Největší část tvoří nový systém zařízení. Aktuální iterace je ve hře již 10 let a rozhodně potřebovala revizi. Hráči díky novým a vylepšeným položkám vybavení nyní budou moci experimentovat se svými vykládkami mnohem více. “

Tento nový systém navíc přináší zcela novou funkci: specializace slotů. Každé vozidlo od úrovně VI bude mít jeden z těchto slotů a veškeré vybavení bude nyní označeno jednou ze čtyř kategorií: palebná síla, schopnost přežití, mobilita a vyhledávání. Umístěním určitých kusů vybavení do tohoto slotu získají tankisté extra bonus navíc ke standardnímu kusu.

V srpnové aktualizaci se také představí představení 6 nových polských středních tanků. Nová větev, která je zkoumatelná z úrovně 14TP Tier IV, se bude rozprostírat od úrovně V do úrovně X. Tito okřídlení husaři jsou všestranní s dobrými zbraněmi, mobilitou a manévrovatelností. Jsou schopni bojovat v jakémkoli terénu a jsou vhodné pro boj zblízka. Na vrcholu řady je CS-63, který představuje zcela novou funkci: motor s plynovou turbínou. Ten se může pochlubit jak standardním, tak i rychlým režimem, zvýší výkon motoru vozidla a jeho nejvyšší rychlost a zrychlení.

Aktualizace 1.10 také obsahuje návrat Perlové řeky. Mapa inspirovaná Asií, která se poprvé objevila ve World of Tanks v HD, získala od doby, kdy byla naposledy viděna v roce 2015, významnou revizi. A konečně - herní bitevní komunikační systém je jednodušší a více informativní, takže tankisté mohou více se soustředit na bitvu.


DALŠÍ

CGwillWin