Prevezmi úlohu diabla a zvolaj všetky sily pekla

Prevezmi úlohu diabla a zvolaj všetky sily pekla
08:44, 08.07.2020

Na včerajšom digitálnom evente spoločnosti Nacom (doteraz známa skôr vývojom prémiového herného hardvéru), spadlo na scénu pár zaujímavých ohlásení. Z toho množstva takzvaných non-gameplay ukážok musím osobne vybrať zaujímavo vyzerajúcu ťahovú RPG Rogue Lords. Vo vývoji ju majú dve štúdiá a to Leikir Studio a Cyanide Studio, z čoho minimálne druhé menované má za sebou kus histórie a istej kvality.

Pokiaľ by sme sa mali rozprávať o nejakej originalite, tak v tomto prípade Rogue Lord naráža už pri prvom pokuse, keďže podobne ladených indie projektov tu máme v poslednej dobe až prehnane dosť. Tak či onak, minimálne príbehom a kresleným artom môže hra ako taká zaujať, ostatne dej pojednáva o vládcovi pekiel, ktorého potupia lovci démonov a jeho pomsta spočíva v postupnom zvolaní všetkých anti hrdinov pozemských dejín. Do boja si tak môžete zobrať mená ako Dracula, Bezhlavý jazdec, a krvavá Mary aby ste spoločne a v ťahových súbojoch kosili protivníkov.

Projekt Rogue Lords chce Nacon vidieť na scéne v roku 2021 a to paradoxne už len na next-gen platformách PlayStation 5 a Xbox Series X, samozrejme po boku PC.


DALŠÍ

CGwillWin