Návrat Mafie sa odkladá, sledujte nové a nádherné gameplay zábery

Návrat Mafie sa odkladá, sledujte nové a nádherné gameplay zábery
17:17, 07.07.2020

Mafia: Definitive Edition a Mafia: Trilogy sa ruka v ruke postavia o krok späť voči pôvodným plánom. Na základe komplikácií s vývojom, v súvislosti s celosvetovou pandémiou okolo Covid-19, sa totižto Hangar 13 a 2K rozhodli, odsunúť vydanie na 25. 9. 2020. Rozprávame sa tu pochopiteľne len o jednom mesiaci, čo vo finále nie je nič extra náročné, každopádne informovať vás o tom je naša povinnosť ako aj priloženie oficiálneho stanoviska autorov. Aby sme ale neboli naladený len na negatívnu vlnu samotného odkladu, máme tu pre vás krásny teaser trailer na avizovaný gameplay materiál, ktorý bude uvoľnený 22. 7. 2020.

Oficiální vyjádření vydavatele 2K a vývojářského studia Hangar 13:
“Celosvětové vydání Mafia: Definitive Edition je nyní plánováno na 25. září 2020. Ačkoliv jsme původně plánovali vydat hru o měsíc dříve, 28. srpna, dokončení prací s ohledem na původní datum vydání se stávalo čím dál více náročnější vzhledem k probíhající globální pandemii COVID-19, a poslední věcí, kterou jsme chtěli, bylo dělat jakékoliv kompromisy z hlediska kvality.“
"Už od samého začátku pro nás byla práce na tomto projektu vášní. Mnoho z našich vývojářů se podílelo na práci na původní Mafii, a všichni z nás jsou oddaní vytvoření modernizovaného zážitku hodného této nestárnoucí klasiky. Ceníme si vaší trpělivosti a pochopení, zatímco se snažíme z Mafia: Definitive Edition udělat ten nejlepší možný zážitek pro všechny fanoušky po celém světě."
"S přihlédnutím k výše uvedenému chápeme, že toužíte vidět více. Proto s potěšením oznamujeme, že již za dva týdny 22. června přineseme zcela první gameplay video ze hry Mafia: Definitive Edition. Již nyní můžete sledovat 15 sekundový teaser trailer na oficiálním Twitter účtu Mafie na @MafiaGame, nebo navštivte oficiální stránky hry na MafiaGame.com pro více informací o celé trilogii Mafia: Trilogy."


Mafia, oceňovaná herní série kriminálních dramat, má na svém kontě více než 18 milionů prodaných kopií po celém světě. Nyní mají hráči zcela poprvé možnost zažít všechny tři éry této vysoce ceněné akčně dobrodružné série na moderních konzolích.


DALŠÍ

CGwillWin