hw
Novinky v GeForce NOW

Novinky v GeForce NOW
20:25, 26.06.2020

V rámci programu Game Ready na GeForce NOW je tento týden do služby GeForce NOWe přidáno celkem 16 her. Patří mezi ně také dynamická cyberpunková roguelike akce Danger Scavenger uvedená na platformě Steam tento týden. Do služby se v rámci „opt in“ programu vracejí také theHunter: Call of the Wild, Torchlight II a demoverze hry GhostRunner. Mezi další oblíbené nově přidané tituly patří RPG Disco Elysium nebo úspěšná zemědělská simulace Farming Simulator 19.

Společnost NVIDIA se také bude snažit přidávat do GeForce NOW hry, které nabízí každý týden Epic Store zdarma. Tento týden probíhají práce na Stranger Things 3: The Game. Potvrzení nově přidaných titulů jsou i nadále plánována na čtvrtek.

Game Ready na GeForce NOW znamená, že hráči mohou své oblíbené hry spustit téměř ihned bez zdlouhavé instalace a užívat si hraní v cloudu, které je optimalizováno pro skvělý zážitek. Využívá výhod Game Ready ovladačů pro lepší výkon a nabízí okamžité updaty. Pokud hry podporují RTX, mohou se uživatelé těšit také na skvěle vypadající grafiku s ray tracingovými efekty.

Novinky v GeForce NOW:
Danger Scavenger (nové na platformě Steam – 22. června)

Stranger Things 3: The Game (Epic Games Store – zdarma od 25. června)

Disco Elysium (Epic)
Farming Simulator 19 (Epic)
Just Cause 4 Reloaded (Epic)
Idle Big Devil
Spintires
SAMURAI SHODOWN NEOGEO COLLECTION (Epic)
Snake Pass
Surviving The Aftermath (Epic Games Store)
Tale of Wuxia: The Pre-Sequel
Tunshi Kongming Legends
Warhammer Underworlds Online
Návrat na GeForce NOW:
theHunter: Call of the Wild
Torchlight II
GhostRunner demo

DALŠÍ

CGwillWin