hw
Prečo je PlayStation 5 tak veľká?

Prečo je PlayStation 5 tak veľká?
04:40, 18.06.2020

Internet sa už pomaly ale isto prestáva venovať nedávnej finalizácii dizajnu piatej generácie systému PlayStation, a tak je čas a priestor na vysvetľovanie. Prečo sa PS5 stane proporčne vôbec najväčšou zo všetkých PS konzol? Dôvod je v tomto smere prozaický a spočíva v čo najlepšom odvode tepla.

PlayStation 5 bude totižto využívať najmodernejšie chladenie, ktoré dnes vidíme aj u moderných PC zostáv. Dizajnérom preto išlo o spojenie praktického aspektu s vizuálnym a každý z nás, čo počas hrania na PS4 denno denne zažívame štart dopravného lietadla 747, určite zabudne na akékoľvek výhrady voči výzoru konzole samotnej. Hranie našťastie ostáva aj v roku 2020 prioritou číslo jedna a konzument preto s radosťou uprednostní komfort a spoľahlivosť na úkor módnej prehliadky.

PlayStation 5 príde na trh koncom tohto roka a to v dvoch verziách (s BR mechanikou za cca 500€ a bez mechaniky za cca 400€). Uvedené ceny sa zatiaľ nezakladajú na oficiálnom stanovisku spoločnosti SONY a ide len o odhad podložený rôznymi insider správami.


DALŠÍ

CGwillWin