hw
GeForce NOW rozšiřuje knihovnu o 17 nových her

GeForce NOW rozšiřuje knihovnu o 17 nových her
08:40, 22.05.2020

GeForce NOW tento týden uvádí hned čtveřici titulů současně s jejich premiérou na platformě Steam. Observation je sci-fi thriller, ve kterém hráč odhaluje osud posádky vesmírné stanice z pohledu její umělé inteligence S.A.M. Rez Plz je plošinovka s puzzly, ve níž jsou smrt a oživování jedné z postav originálně využívány jako mechanika hry. Hunting Simulator 2 je, jak již název napovídá, simulátor lovce s realistickou grafikou. Nabízí různorodá prostředí od texaské pouště po lesy Colorada nebo Starého kontinentu, 33 druhů lovné zvěře a arzenál čítající přes 160 zbraní. Wonderful 101: Remastered nabízí vylepšenou verzi akční hry, ve které hráč se skupinou superhrdinů čelí invazi mimozemšťanů.

Celkem je nově dostupných her 17 a patří mezi ně hororová adventura Amnesia: A Machine for Pigs nebo dvojice oblíbených RPG Divinity: Original Sin Enhanced Edition a Lords Of The Fallen.

Cloudová streamovací služba GeForce NOW přináší skvělý herní zážitek s nízkou latencí a podporou nejnovějších technologií, mezi něž patří např. ray tracing v reálném čase. Hráči si mohou vybrat mezi širokou nabídkou podporovaných zařízení, ať už jde o kancelářské či starší PC, Mac, chytrý telefon s OS Android nebo např. oblíbený streamer SHIELD TV. Game Ready na GeForce NOW znamená, že hráči mohou své oblíbené hry spustit téměř ihned bez zdlouhavé instalace a užívat si hraní v cloudu, které je optimalizováno pro skvělý zážitek. Využívá výhod Game Ready ovladačů pro lepší výkon a nabízí okamžité updaty. Pokud hry podporují RTX, mohou se uživatelé těšit také na skvěle vypadající grafiku s ray tracingovými efekty.

Game Ready na GeForce NOW:
Observation (v den vydání na Steamu)
Rez Plz (v den vydání na Steamu)
Hunting Simulator 2 (v den vydání na Steamu)
The Wonderful 101: Remastered (na Steamu uvedeno tento týden)
Amnesia: A Machine for Pigs
Divinity: Original Sin Enhanced Edition
Driftland: The Magic Revival
Furi
GUILTY GEAR Xrd -SIGN-
Jagged Alliance - Back in Action
Kingdom: Classic
Lords Of The Fallen
Might & Magic Heroes VII – Trial by Fire
Occupy White Walls
Syberia 3
Wargame: Airland Battle
X Rebirth

DALŠÍ

CGwillWin