Resident Evil 8 príde údajne v roku 2021 a opäť ako FPS

Resident Evil 8 príde údajne v roku 2021 a opäť ako FPS
18:02, 05.04.2020

Je to doslova len pár dní, čo sa na trhu vynoril remake regulárnej trojky tejto slávnej série a už tu máme zaujímavé insider informácie od v celku zavedeného zdroja. Sledovaný profil s názvom "Dusk Golem", ktorý v minulosti dokázal prorokovať nejednu skutočnosť z tábora spoločnosti Capcom, nám teraz prináša novinky okolo vývoja regulárnej ôsmej časti IP Resident Evil.

Tá sa doteraz produkovala pod kódovým označením Revelations 3, avšak momentálne už má regulárny status ako Resident Evil 8. Má ísť o priamu náväznosť na úžasnú ale vo svojej dobe kontroverznú sedmičku, ktorá priniesla FPS kameru a odsunutie zombie elementu do úzadia. Inak na tom nebude ani osmička, ktorá údajne v istej fáze skutočne pracovala s nápadom okolo vlkolakov, tajomného hradu a snežnej krajiny. Podľa spomínaného insidera je však toto už dosť stará správa, ktorá sa vo finálnej verzii nakoniec nemusí ani objaviť. Čo tam však má Capcom momentálne?

RE8 ponúkne atmosféru založenú na halucináciách, šialenstve a okultizme, to všetko zabalené do jeho tradičnej hrateľnosti a rýdzeho interaktívneho hororu. K celkovému odhaleniu by malo prísť behom nasledujúcich mesiacov a vydanie sa samozrejme bude sústrediť už na novú generáciu konzol.


DALŠÍ

CGwillWin