Práce na Cyberpunk 2077 úspěšně pokračují

Práce na Cyberpunk 2077 úspěšně pokračují
19:12, 25.03.2020

Také si říkáte, jak v těchto napjatých dnech pokračují práce na vysoce očekávaném RPG Cyberpunk 2077? S odpovědí na tuto otázku přišel před několika dny na svém facebookovém profilu člen představenstva Michal Nowakowski, když napsal: „Díky našim nindžům z IT a administrace se nám podařilo přesunout všechny domů a vývoj Cyberpunku i Gwentu běží dál. Byl to šílený týden!“ Dále dodal, že v případě společnosti jako CD Projekt RED to znamená, že se na „home office“ přesunula přibližně tisícovka lidí hned z několika kontinentů. Krom vyjádření Michala Nowakowského také studio vydalo oficiální zprávu, jejíž český překlad vám přinášíme níže:

"Vážení přátelé,

spoustu z vás nejspíš zajímá, jaká je situace v CD PROJEKT RED a jaký dopad má COVID 19 na naše každodenní fungování. Zde je krátká aktualizace.

Během minulého týdne jsme se celé situaci přizpůsobovali a postupně jsme zaváděli preventivní opatření napříč celou organizací. Rovněž jsme vylepšovali vybavení a infrastrukturu, abychom našim zaměstnancům umožnili pracovat na dálku, z bezpečí domova.

Na základě těchto příprav CD PROJEKT RED přechází na režim kompletní práce na dálku a bude v něm pokračovat, jak dlouho to bude nutné. Je to způsob, který podle nás zajistí nejvyšší možnou zdravotní ochranu všem členům našeho týmu. A přestože je to pro všechny trochu nové, této výzvy se nebojíme a nic nenaznačuje tomu, že bychom měli přestat ve snaze přinést vám v září úžasné akční RPG.

Opatrujte se!
CD PROJEKT RED"

Cyberpunk 2077 vyjde 17. září 2020 na PC, Xbox One a PlayStation 4 v profesionální české verzi. Hra na PC se bude aktivovat na GOG GALAXY 2.0 prostřednictvím herního klienta.


DALŠÍ

CGwillWin