Tour de France se letos pojede

Tour de France se letos pojede
10:25, 14.03.2020

Alespoň virtuálně. Vzhledem k odkladům nebo rušení různých sportovních akcí, kvůli obavám z koronaviru nového typu, se bojím, že i nejtěžší silniční cyklistický závod Tour de France se letos nepojede. I když, kéž by ano. Kupříkladu Giro d'Italia bylo již odloženo - osobně si myslím, že to nakonec dopadne úplným zrušením. Ale dost o tom reálném světě, třeba se letošní Tour doopravdy pojede.

Pojďme do toho videoherního rozhraní. Společnosti NACON a Cyanide oznámily, že jejich cyklistické simulátory se na pulty obchodů letos dostanou. Pochopitelně nejde o nic jiného než o Tour de France 2020 a Pro Cycling Manager 2020.

Hra vám nabídne všech 21 etap Tour de France a více než 230 závodů s celkovým počtem 650 etap - což už je pořádný nášup. Mezi nový závod se můžeme těšit třeba na Liège-Bastogne-Liège („Stará dáma“), 266 km dlouhá trať s ostrým stoupáním.

Pochopitelně si pro nás vývojáři připravili nějaké novinky, jako například: správa morálky vašich cyklistů v režimu kariéry. Také se můžeme těšit na nový systém plánování etap, jenž napomáhá přiřazovat členy týmu a dynamičtější a agresivnější umělá inteligence. Předělání se dočkal i interface, tak aby poskytoval lepší přehled o závodu a mnoho dalšího.

Pochopitelně vám prozradíme asi to nejdůležitější, a to datum vydání. Letos do pedálů budete moci šlápnout již 4. června. Jak jsem zmiňoval tituly vycházejí pro PlayStation 4 a Xbox One pod názvem Tour de France 2020 a pro PC pod označením Pro Cycling Manager 2020.

DALŠÍ

CGwillWin