Zdá sa, že Blizzard kompletne nezvládol návrat Warcraft III

Zdá sa, že Blizzard kompletne nezvládol návrat Warcraft III
10:42, 30.01.2020

Len včera sme vás informovali o spustení predaja RTS klasiky Warcraft III, ktorá sa v podaní PC návratu odela do dodatku Reforged, a už dnes sa k nej musíme vrátiť. Tentokrát však v dosť negatívnom zmysle slova, keďže spoločnosť Blizzard Entertainment, len dva dni po spomínanom vydaní, čelí masovej kritike hráčov.

Z pôvodných sľubov tejto kedysi nesmierne rešpektovanej spoločnosti razom ostal len kyslý úsmev a všetky sľuby, sprevádzané evidentne upravenými video prezentáciami, sa rozpadli pod ťarchou reality. Fóra sa plnia názormi, že umelá inteligencia v treťom dieli série Warcraft bola celkovo lepšia v tej pôvodnej forme z roku 2003. Navyše grafická stránka vôbec nekorešponduje s promo materiálmi a veľkohubými výrokmi z reklám, a aby toho nebolo málo, tak mnohým z hráčov Warcraft padá rýchlejšie než akcie továrne na petrolej.

Blizzard Entertainment doteraz ešte nijako nereagoval a bude zase raz zaujímavé sledovať, ako si s celým problémom poradí ich, len nedávno vyťažený, krízový manažment. Nikto totižto ešte nezabudol na "komunistické praktiky", ktoré prenášali do eSport sféry za podpory "červených" investorov. Zatiaľ to však aj v tomto smere vyzerá dosť bledo, keďže mnohých užívateľov oficiálneho fóra, ktorý sa snažili pomôcť ostatným získať peniaze za vrátenie hry, náhle postihol BAN.

A ako ste na tom u vás doma? Odpovedajú názory hráčov z celého sveta aj so stavom vašej zakúpenej verzie Reforged? Zdieľate čoraz hlasnejší názor na súčasnú krízu spoločnosti Blizzard, ktorá nedokáže vyprodukovať ani priemerne náročný port vlastnej legendy?!


DALŠÍ

CGwillWin