Shadowgun War Games vychádza 12. 2. 2020

Shadowgun War Games vychádza 12. 2. 2020
10:07, 29.01.2020

Nový mobilný hit z Českej republiky?! Aj takto by sa dal prorokovať blížiaci sa nástup novinky od lokálnych Madfinger Games, ktorým už 12. 2. 2020 vychádza iOS/Android projekt Shadowgun War Games. Prvá fáza registrácií do tohto FTP zážitku s revolučnou grafickou stránkou (čo do mobilných zariadení), odhalila slušný potenciál, veď prihlásených bolo viac než jeden milión taktiku milujúcich jedincov, a to nás opäť vracia do veľkých nádejí samotných autorov. Viac sa dnes dozviete z tlačovej správy nižšie.

Klik pro zvětšení (Shadowgun War Games vychádza 12. 2. 2020)

Nová hra populární série Shadowgun nezávislého studia MADFINGER Games se blíží!

S ohledem na úspěšný průběh před-registrační kampaně, která aktuálně přinesla výrazné překročení hranice 1 milionu hráčů, MADFINGER Games oznamují datum vydání své týmové taktické střílečky Shadowgun War Games. Hra vychází na App Store a Google Play Store 12. Února.

Shadowgun War Games, hra vytvořená v Enginu Unity přichází s 5v5 bitvami, špičkovým grafickým provedením a galerií hrdinů umožňujícím výběr unikátní osobnosti pro svůj vlastní herní styl. MADFINGER Games již několikrát získali ocenění za posouvání hranic možností grafického zpracování mobilních her, včetně Google Play’s ‘Most Beautiful Mobile Game of 2019’ za Shadowgun Legends.

“Jsem moc rád, že můžu oznámit, že vydání Shadowgun War Games je za dveřmi,” řekl Marek Rabas, MADFINGER Games CEO. “Dostali jsme skvělou zpětnou vazbu z uzavřené Bety a teď se věnujeme finálním úpravám a vylepšením. Hype is real a my věříme že War Games bude jednou z nejlepších her roku 2020.”

Shadowgun War Games je aktuálně ve fázi uzavřené Bety a od 12. Února bude k dispozici všem hráčům. Před-registrace je stále aktuální.


DALŠÍ

CGwillWin