Štvrtá epizóda do Song of Horror príde za tri dni

Štvrtá epizóda do Song of Horror príde za tri dni
11:35, 27.01.2020

Epizodicky publikovaná survival značka s veľavravným názvom Song of Horror, sa pripravuje na svoju štvrtú a celkovo predposlednú časť. Spoločnosť Protocol Games ju uvolní už tento štvrtok, teda 30. 1. 2020 pre Steam a opäť sa tak máme v prípade tejto kvalitnej hororovej adventúrky načo tešiť. Popudom na vznik tohto jedinečného diela je totižto poctivá láska k legendárnym sériám ako Alone in the Dark, Resident Evil a Silent Hill z čoho jasne badať snahu autorov potešiť minimálne nadšencov žánru.

Štvrtá (a doteraz najväčšia) epizóda série Song of Horror, s podtitulom Posledný koncert, pokračuje na nostalgickej ceste dejovej výpravy. Tentoraz si jej vývoj zobral trocha inšpirácie aj z moderne pojatého hororového dobrodružstva, ktoré vzdáva hold spoločnosti Frictional Games a ich kultovej Amnesii: The Dark Descent. Hráči sa dejovo pozrú do strašidelnej oblasti opátstva svätej Cecílie, ktoré ich doslova pohltí temnotou a svojimi tajomstvami. Celá epizóda má pritom trvať minimálne osem hodín čistého času, čo za sumu necelých 8 Eur nie je vôbec zlá porcia strachu.

Autori sa v súvislosti s rokom 2020 opäť vracajú aj ku prácam na porte pre konzoly PlayStation 4 a Xbox One, ktoré by sa mali dočkať kompletnej edície neskôr v tomto roku.


DALŠÍ

CGwillWin