hw
SteelSeries predstavil novinky zo sveta klávesníc a myšiek

SteelSeries predstavil novinky zo sveta klávesníc a myšiek
12:41, 22.01.2020

U nás dobre známa Dánska spoločnosť SteelSeries, sa ani v novo naštartovanom roku nechce nechať predbehnúť všade prítomnou a snaživou konkurenciou, z čoho logicky pramení ich "módna prehliadka" hardvéru pre nadchádzajúce mesiace.

Začnime symetrickou hernou myšou SteelSeries Rival 3 (škoda že je primárne určená len pre pravákov) s unikátnym vedením RGB linky, pokračujeme potom striktne game klávesnicou SteelSeries Apex 3 a celé to uzavrime luxusnou spoločníčkou nie len na herné seanse, teda SteelSeries Apex 5. Čo nové tieto produkty v sebe vlastne nesú a aká je ich štartovná cena, tak to sa už dozviete prostredníctvom tlačovej správy nižšie.

Klik pro zvětšení (SteelSeries predstavil novinky zo sveta klávesníc a myšiek)

Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních a esportových periferií, uvádí na trh herní myš Rival 3 a herní klávesnice Apex 3 a Apex 5. Nové vysoce výkonné herní periferie mají za cíl maximálně přiblížit inovace a výkon prémiových modelů SteelSeries širšímu okruhu hráčů.

„Na světě je ohromné množství hráčů, kteří ustrnuli v době a stále využívají pro hraní obyčejné kancelářské periferie,“ říká Ehtisham Rabbani, SteelSeries CEO, a dodává: „Měli jsme je na očích a hledali možnosti, jak naše špičkové technologie přepracovat a integrovat je do produktů, které budou dostupné všem hráčům bez výjimek. Nikdo už tak nebude muset využívat průměrné produkty pro hraní.“

SteelSeries Rival 3 zastíní každou myš

Plnohodnotná symetrická herní myš SteelSeries Rival 3 je díky umístění dvou tlačítek na levý bok určená pravákům. Její herní duch je zvýrazněn RGB podsvícením loga a netradičně také linkou po části obvodu spodní strany. Využívá nového výkonného senzoru a kvalitních materiálů pro vysokou odolnost a přesto je k dispozici za dostupnou cenu.

SteelSeries Rival 3 je vyhotovena z vysoce trvanlivého polymeru zajišťující dlouhodobou odolnost a má také vliv na nízkou hmotnost 77 g. Myš disponuje novým vlastním optickým senzorem TrueMove Core. Jedná se o obrovský pokrok ve výkonu senzorů v této cenové hladině, kde tradiční herní značky aplikují do myší za tuto cenu klasický senzor. SteelSeries ve spolupráci s výrobcem PixArt jde zajímavější cestou a vyvinuli zcela nový herní senzor právě pro model Rival 3. TrueMove Core nabízí 8 500 CPI a sledování pohybu jedna k jedné (1-to-1 tracking); to znamená, že skutečně každý pohyb myši je zaznamenán a replikován na obrazovku.

Myš je dále osazena kvalitními spínači s garancí 60 milionu stisknutí, které využívá například Rival 650, a zabudovanou pamětí pro nastavení až 5 uživatelských profilů v aplikaci SteelSeries Engine. SteelSeries Rival 3 je celosvětově dostupná za 39,99 euro.

SteelSeries Apex 3 - klávesnice stvořená pro hraní

Voděodolná klávesnice se stupněm krytí IP32 je plnohodnotnou herní klávesnicí kombinující nejmodernější technologie SteelSeries včetně 10zonového RGB podsvícení, anti-ghosting technologie a nových tichých herních spínačů s nízkým třením a bezkonkurenční odolností více než 20 milionu stisknutí.

Stejně jako u prémiové řady Apex Pro je k dispozici odnímatelná magnetická podložka pod zápěstí, multimediální tlačítko, rollovací váleček s klikací funkcí a tři předpřipravené cesty pro vedení kabelu na spodu klávesnice. SteelSeries Apex 3 je celosvětově k dispozici za 79,99 euro.

SteelSeries Apex 5 - to nejlepší z obou světů

Klávesnice Apex 5 přichází s hybridními spínači kombinujícími nejlepší vlastnosti dvou světů. Hladký stisk membránových spínačů s odolností, výkonem, zpětnou vazbou a jistotou při stisku modrých mechanických spínačů.

Je vybavena špičkovými technologiemi převzatými z modelů Apex Pro - magnetickou podložkou pod zápěstí, kvalitním leteckým hliníkem, OLED displejem, multimediálními tlačítky, speciálním rolovacím válečkem a RGB podsvícením každé klávesy zvlášť. Uživatelé si mohou přizpůsobit OLED displej vlastními GIF obrázky, nechat zobrazit informace z her jako jsou CS:GO nebo Dota2, promítat detaily hudební streamovací služby TIDAL, upozorňovat a přepisovat zprávy z komunikační aplikace Discord, procházet nastavení a další. SteelSeries Apex 5 je celosvětově k dispozici za 129,99 euro.


DALŠÍ

CGwillWin