hw
recenze
HyperX Cloud Revolver

HyperX Cloud Revolver - recenze
HyperX Cloud Revolver - recenze
12:00, 27.01.2020

V širokej HyperX Cloud rodine tento kúsok s podnázvom Revolver vytŕča možno čosi o trochu menej ako jeho niektorí súrodenci. To však ale neznamená, že nepodá výkon, aký od neho očakávame, nakoľko ho môžeme vidieť napríklad na hlave nejedného profesionálneho hráča. V tejto recenzii sa pozrieme bližšie na headset HyperX Cloud Revolver a povieme si aj, či sa oplatí investícia do jeho mladšej dvojičky s prívlastkom S.

Klik pro zvětšení (HyperX Cloud Revolver - recenze)

Z balenia vytiahneme samotný headset, kábel s regulátorom hlasitosti, ktorý obsahuje aj slider na mutovanie mikrofónu, či sponu na jeho prichytenie a samostatne leží v krabici aj mikrofón s 3,5 mm jackovým výstupom. Mušle slúchadiel spája oblúk z pevného kovu, pod ktorým je na gumičkách a druhom plastovom oblúku hrubý koženkový pás, zabezpečujúci príjemny dotyk s vrchnou časťou hlavy. Je štýlovo prešívaný bielo-čiernou niťou a teda ladí s farbami celého headsetu. Mušle sú zvonku pokryté matnou, tvrdou gumou, ktorej dizajn vyzdvihuje logo HyperX v samotnom strede. Z vnútra mušlí na nás samozrejme čakajú hrubé a mäkké náúšníky z pamäťovej peny. Kábel je relatívne hrubý, potiahnutý čiernou textíliou.

Klik pro zvětšení (HyperX Cloud Revolver - recenze)

Výstupy slúchadiel sú klasicky dva 3,5mm jacky - jeden na slúchadlá, druhý na mikrofón. V prípade potreby je možné kábel v mieste regulátora hlasitosti rozpojiť a využívať len jeden 3,5mm jack na zvuk, napríklad ak by ste chceli revolvery používať k mobilu. K scivilneniu slúži aj už spomínaný odnímateľny mikrofón, ktorý je mimochodom vybavený noise-cancelling funkciou a tak vaši spoluhráči už viac nebudú musieť počúvať problémy vašej priateľky.

Klik pro zvětšení (HyperX Cloud Revolver - recenze)

Cloud Revolver sa podobne ako ďalšie modely od HyperX dočkali aj vydania edície s prívlastkom S. Mnohí autičkári by už Sko považovali za športovú verziu, no v galaxii slúchadiel sa S prekladá ako Surround (sound) teda priestorový zvuk. V tomto konkrétnom prípade disponujú Revolver Ská 7 kanálovým zvukom. Ich dizajn ostal takmer identický a záleží tak, či ste si za to ochotní pár stoviek korún priplatiť. Doporučoval by som však každému záujemcovi si najskôr 7.1 audio skúsiť, pretože napríklad v multiplayerových FPSkách kde sa budete podľa krokov snažiť rozlúšiť kde sa nachádza vás nepriateľ, môžete naraziť na omnoho väčsí problém ako pri bežnom stereo zvuku.

Klik pro zvětšení (HyperX Cloud Revolver - recenze)

HyperX Cloud Revolver sú výborné herné slúchadlá, ktoré podľa môjho názoru dokážu uspokojiť aj audiofila a v hrách by ste sa vďaka nim určite nemali stratiť. Pokiaľ ich máte riadne na ušiach, výborne tĺmia ako okolie, tak zvuk z nich smerom do okolia. Menším mínusom je odnímateľný mikrofón, ktorý má priemernú kvalitu a namiesto odpájania by sa možno hodilo zasúvanie, aby ste ho vždy keď ho potrebujete, nemuseli hľadať po stole.

Klik pro zvětšení (HyperX Cloud Revolver - recenze)

Pozrite si aj naše unboxing video k HyperX Cloud Revolver:

Za poskytnutí produktu na recenzi děkujeme společnosti HyperX

Klik pro zvětšení (HyperX Cloud Revolver - recenze)


CGwillWin